به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 

فرم ها

فرم ها

پیوندها

 دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری  

 دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی

  • اطلاعیه ها

 

 

توجه!    توجه!

به اطلاع ناشران محترم می رساند :

سامانه جامع صدور مجوز چاپ و نشر کتاب این دفتر به مناسبت تعطیلات نوروزی طبق روال سالهای گذشته از تاریخ 93/12/26 لغایت 94/01/08 غیر فعال می باشد. ناشران محترم می توانند از خدمـات سایت مذکور ازتاریخ 94/01/08 به بعد استفاده نمایند.

  با تشکر                 

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی

 

 

« اطلاعیه1 » 

به اطلاع می رساند آن دسته از ناشرانی که مجوز چاپ کتاب آنها بر اساس تعهد مبنی بر انجام اصلاحات در مرحله چاپ صادر شده است، موظفند به همراه مدارک لازم برای اعلام وصول کتاب، فایل اصلاح شده کتاب را طبق ضوابط تحویل دهند.

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی . واحد اعلام وصول

 

« اطلاعیه2 »   

از ناشران و مؤلفان محترمی که دارای عناوین علمی هستند از جمله دکتری، مهندسی و ... درخواست  می شود مدرک مربوطه (مدرک تحصیلی) در ابتدای فایل کتاب بصورتpdf  درج نمایند.

 

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی . واحد اعلام وصول

 

« اطلاعیه 3 » 

بدینوسیله به اطلاع ناشران محترم می رساند از تاریخ 93/08/04 برای دریافت مجوز اعلام وصول یک نسخه کتاب ارائه نمایند، ضمناً ناشرانی که تمایل دارند کتابهای چاپ اول آنها دردبیرخانه هیأت خرید کتاب مطرح و خریداری شود، ضرورت دارد یک نسخه دیگر از کتابهای چاپ اول خود را همزمان در مرحله اعلام وصول به اتاق 257 تحویل دهند.

 شایان ذکر است کتابهای درسی و کمک درسی وافست مشمول خرید نمی شوند.

 

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی . واحد اعلام وصول

 

« اطلاعیه 4 » 

به اطلاع کلیه ناشران محترم می­رساند تحویل مدارک جهت دریافت مجوز قبل از چاپ تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه 25/12/93 امکان­پذیرخواهد بود. لذا خواهشمند است پس از موعد مقرر جهت ثبت کتاب مراجعه نفرمائید.

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.