اخبار

درخواست عضویت در سامانه جدید

درخواست عضویت در سامانه جدید
به اطلاع ناشران محترم می رساند با توجه به راه اندازی سامانه جدید،می بایست تمامی ناشران دارای پروانه نشر معتبر،نسبت به درخواست عضویت در سامانه جدید اقدام نمایند.ضروری است قبل از درخواست عضویت به نکات زیر ....

    به اطلاع ناشران محترم می رساند با توجه به راه اندازی سامانه جدید، می بایست تمامی ناشران دارای پروانه نشر معتبر، نسبت به درخواست عضویت در سامانه جدید به آدرس https://ketab.samandehi.ir اقدام نمایند. ضروری است قبل از درخواست عضویت به نکات زیر توجه شود: 1- چنانچه اعتبار پروانه نشرتمام شده  یا کمتر از یک ماه به اتمام اعتبار آن باقی مانده باشد می بایست نسبت به تمدید اعتبار پروانه نشر اقدام شود. 2- درصورت تغییر آدرس انتشارات، ابتدا نسبت به ارائه مدارک برای تغییر آدرس اقدام شود.

    شایان ذکر است سامانه قدیم، همچنان برای رویت و پرینت مجوزهای واعلام وصول های صادر شده در آن سامانه قابل استفاده است و همچنین آثاری که در آن سامانه ثبت شده و مشروط شده است طبق روال گذشته فایل اصلاحی ازهمین سامانه بارگذاری وارسال شود بدیهی است پس از صدور مجوز برای اعلام وصول آن از سامانه جدید اقدام نمایید.

      در صورت عدم ورود به سامانه قدیم و مشکلات مربوط به سخت افزاری توکن با پشتیبانی این سامانه به شماره ٥٥-٦١٩٧٥٥٥٠-٠٢١  و برای طرح مشکلات و درخواست راهنمایی برای سامانه جدید با شماره های تلفن 38512349 -021 و 38513135 -021 تماس حاصل شود.

۴ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳

نظرات بینندگان

ستاره کشاورز صیفی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ Iran
0
5
1

ketabehadis@gmail.com

ستاره کشاورز صیفی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ Iran
5
5
2

عالی است


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید